Skip to content
Site Tools
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
You are here: Αρχική Σελίδα arrow Εκδηλώσεις
Advertisement


ΜΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ

 
Monthly View
Monthly View
Flat View
Flat View
Weekly View
Weekly View
Daily View
Daily View
Categories
Categories
Search
Search

Events under 'General'

Wednesday, September 20, 2017
General This is the default category
Event Name Date
Ευρωπαϊκός Διαγωνισμός για νέους ηλικίας 12-18 ετών Friday, September 21, 2007 (8:00 pm)
Ζητήματα Επιστήμης: Ιστορία, Φιλοσοφία και Διδακτική Friday, September 28, 2007 (8:00 pm)
Εκπαιδευτική Πύλη Υπ.Ε.Π.Θ. :Το παρόν και το μέλλον Thursday, October 04, 2007 (8:00 pm)
Από τη Γη στη Σελήνη Thursday, October 04, 2007 (8:00 pm)
Το χρονοδιάγραμμα των Ταχύρρυθμων Επιμορφωτικών Προγ... Friday, October 12, 2007 (8:00 pm)
Πρόσκληση σε εκπαιδευτικούς Monday, October 15, 2007 (8:00 pm)
Τα εκπαιδευτικά προγράμματα του Ιστορικού Μουσείου Κρ... Monday, October 22, 2007 (8:00 pm)
Το Καφενείο της Επιστήμης Thursday, October 25, 2007 (8:00 pm)
Οι "Δεινόσαυροι" στο Πλανητάριο Tuesday, October 30, 2007 (8:00 pm)
Υποτροφίες Ολυμπιακής Προετοιμασίας Thursday, November 01, 2007 (8:00 pm)
Εργαστήρι Δημιουργικής Απασχόλησης για Παιδιά Saturday, November 03, 2007 (8:00 pm)
Εκπαιδευτικό Εργαστήρι Κατασκευής Θεατρικής Κούκλας ... Monday, November 05, 2007 (8:00 pm)
Η Κοινωνία της Πρόληψης Thursday, November 08, 2007 (8:00 pm)
Το πνεύμα του Διαφωτισμού Thursday, November 08, 2007 (8:00 pm)
50 χρόνια εξερεύνησης του Διαστήματος Thursday, November 08, 2007 (8:00 pm)
Εργαστήρια Εφαρμογής των Νέων Τεχνολογιών στην Εκπαίδ... Saturday, November 10, 2007 (8:00 pm)
13η Συνάντηση Εκπαιδευτικών Πληροφορικής στη Δυτική Μα... Sunday, November 25, 2007 (8:00 pm)
Συναντήσεις για εκπαιδευτικούς στο Βυζαντινό και Χρισ... Wednesday, November 28, 2007 (8:00 pm)
Παρουσίαση νέων πολυμεσικών εφαρμογών Wednesday, November 28, 2007 (8:00 pm)
Υποτροφίες του Ιδρύματος ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Thursday, November 29, 2007 (8:00 pm)
Παρουσίαση του Τμήματος Πληροφορικής σε υποψήφιους φο... Thursday, December 13, 2007 (8:00 pm)
Πανδέκτης: Ψηφιακός Θησαυρός Πρωτογενών Τεκμηρίων Ελλ... Thursday, December 20, 2007 (8:00 pm)
Χριστούγεννα με χρώμα και φαντασία Thursday, December 27, 2007 (8:00 pm)
Υποτροφίες του Ιδρύματος "Αλέξανδρος Σ. Ωνάσης" Friday, January 04, 2008 (8:00 pm)
Υποτροφίες Ιδρύματος Καρέλια Sunday, February 03, 2008 (8:00 pm)
Υποτροφίες του "Μαριδάκειου Κληροδοτήματος" Tuesday, February 05, 2008 (8:00 pm)
Σπουδές επιπέδου Μάστερ για τις Ευρω-Μεσογειακές Υποθ... Wednesday, February 06, 2008 (8:00 pm)
Ημερίδα Αποφοίτων Υποτροφιών Κόκκαλη Thursday, February 07, 2008 (8:00 pm)
Η γλώσσα των νέων Saturday, February 09, 2008 (8:00 pm)
Βράβευση μαθητών πανελλήνιου διαγωνισμού φυσικής Sunday, February 10, 2008 (8:00 pm)
Εικονογραφώντας βιβλία για δεινόσαυρους παρέα με έναν... Saturday, February 16, 2008 (8:00 pm)
Πώς αλλιώς να μάθω; Monday, February 18, 2008 (8:00 pm)
Πληροφοριακή Παιδεία Thursday, February 21, 2008 (8:00 pm)
Το Βίαιο Σύμπαν Saturday, February 23, 2008 (8:00 pm)
"Τα νέα βιβλία της Βιολογίας στη Μέση Εκπαίδευση Monday, February 25, 2008 (8:00 pm)
Μεταδιδακτορικές ερευνητικές υποτροφίες Tuesday, March 04, 2008 (8:00 pm)
Οπτικοακουστικές Προβολές 07 Friday, March 14, 2008 (8:00 pm)
Σύγχρονες τάσεις και δυναμικές της Σχολικής Ψυχολογία... Friday, April 11, 2008 (8:00 pm)
ΚΑΛΕΣΜΑ ΓΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΣΤΗΝ 8η ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΤΗΣ CAMERA ZIZANIO Friday, November 28, 2008 (8:00 am)
39 Event(s) in 1 page(s)  

Search Calendar


August 2017 September 2017 October 2017
Su Mo Tu We Th Fr Sa
Week 35 1 2
Week 36 3 4 5 6 7 8 9
Week 37 10 11 12 13 14 15 16
Week 38 17 18 19 20 21 22 23
Week 39 24 25 26 27 28 29 30

Login Μελών






Ξεχάσατε τον κωδικό σας;
Advertisement

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Μέλη: 3
Νέα: 659
Σύνδεσμοι: 141
Επισκέπτες: 6484022