Skip to content
Site Tools
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
You are here: Αρχική Σελίδα arrow Εκδηλώσεις
Advertisement


ΜΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ

 
Monthly View
Monthly View
Flat View
Flat View
Weekly View
Weekly View
Daily View
Daily View
Categories
Categories
Search
Search

Events under 'Συνέδρια'

Thursday, November 23, 2017
Συνέδρια 
Event Name Date
Ματιές στη σύγχρονη Φυσική Monday, August 27, 2007 (8:00 pm)
Δυτική Ελλάδα - Νότια Ιταλία Monday, September 10, 2007 (8:00 pm)
Συνέδριο Γλωσσολογίας Thursday, September 13, 2007 (8:00 pm)
Η Σχολική Ιστορία στο επίκεντρο αντιπαραθέσεων και δι... Wednesday, September 19, 2007 (8:00 pm)
Προφορικότητα, τοπικές κοινωνίες και νέες τεχνολογίες Thursday, September 20, 2007 (8:00 pm)
Using ICT For Special Subjects Distance Learning In Multigrade Schools Thursday, September 20, 2007 (8:00 pm)
Συνέδριο για τα Μαθηματικά Υπολογιστών και τις εφαρμο... Thursday, September 20, 2007 (8:00 pm)
6ο Πανελλήνιο Συνέδριο Καθηγητών Γαλλικής Saturday, September 22, 2007 (8:00 pm)
Καινοτομίες για την προσχολική εκπαίδευση του 21ου αιώ... Sunday, September 23, 2007 (8:00 pm)
Γλωσσολογικό Συνέδριο Thursday, September 27, 2007 (8:00 am)
1ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ Saturday, September 29, 2007 (8:00 pm)
4ο Πανελλήνιο Συνέδριο Ιστορίας, Φιλοσοφίας και Διδασκ... Friday, October 05, 2007 (8:00 pm)
4o Πανελλήνιο Συνέδριο "Τ.Π.Ε. & EΚΠΑΙΔΕΥΣΗ" Saturday, October 06, 2007 (8:00 pm)
Τ.Π.Ε. και Εκπαίδευση Saturday, October 06, 2007 (8:00 pm)
Ευρωπαϊκός Πολιτισμός Wednesday, October 24, 2007 (8:00 pm)
Τα Λάθη των Μαθητών... Thursday, November 01, 2007 (8:00 pm)
EISTA 2008 Friday, November 02, 2007 (8:00 pm)
5ο Ευρωπαϊκό Forum Tuesday, November 06, 2007 (8:00 pm)
Διάχυση των Μέσων και της Πληροφορίας: προς μια ανοικτ... Wednesday, November 07, 2007 (8:00 pm)
Το δημοτικό τραγούδι από την αρχαιότητα ως σήμερα Thursday, November 08, 2007 (8:00 pm)
Εργαστήρια Εφαρμογής των Νέων Τεχνολογιών στην Εκπαίδ... Saturday, November 10, 2007 (8:00 pm)
11ο Συνέδριο Πανελληνίου Συλλόγου Λογοπεδικών Friday, November 23, 2007 (8:00 pm)
4o Διεθνές Συνέδριο για την Ανοικτή & εξ Αποστάσεως Εκπα... Friday, November 23, 2007 (8:00 pm)
΄Οταν η Τεχνολογία βελτιώνει την Μάθηση Monday, November 26, 2007 (8:00 pm)
On Line Educa Berlin 2007 Wednesday, November 28, 2007 (8:00 pm)
H Αγία Γραφή και ο Σύγχρονος Ευρωπαϊκός Πολιτισμός Thursday, November 29, 2007 (8:00 pm)
Το μέλλον των ανθρωπιστικών σπουδών στην Ελλάδα Friday, November 30, 2007 (8:00 pm)
Πανελλήνιο Συνέδριο ΕΛΕΣΥΠ Saturday, December 01, 2007 (8:00 pm)
Διδακτική της Πληροφορικής Friday, December 07, 2007 (8:00 pm)
8ο θεματικό Συνέδριο Φυσικής Aγωγής & Αθλητισμού Saturday, December 08, 2007 (8:00 pm)
Mathematics And Technology In The Body Of Education: The Gender Perspective Tuesday, December 18, 2007 (8:00 pm)
Διοικητική Επιστήμη, Τεχνολογία και Πράσινη Οικονομία Thursday, January 10, 2008 (8:00 pm)
Επιστήμη και Τέχνη: Κοινή πορεία προς το ωραίο και την ... Wednesday, January 16, 2008 (8:00 pm)
Επιστήμη και Τέχνη: Κοινή πορεία προς το ωραίο και την ... Thursday, January 17, 2008 (8:00 pm)
9o Συνέδριο της Μονάδας Μεθοδολογίας και Προγραμμάτων ... Friday, January 18, 2008 (8:00 pm)
Second European Observatories Summit Thursday, January 24, 2008 (8:00 pm)
EGovernment Conference 2008 Monday, February 11, 2008 (8:00 pm)
"Ποιες Επαγγελματικές Δεξιότητες θα χρειαστούμε στ... Thursday, February 21, 2008 (8:00 pm)
Προσεγγίσεις στη διδασκαλία της Φύσης της Επιστήμης Friday, March 14, 2008 (8:00 pm)
12 Πανελλήνιο Συνέδριο της ΕΕΦ Thursday, March 20, 2008 (8:00 pm)
Η Φυσική στη ζωή μας Thursday, March 20, 2008 (8:00 pm)
Το Θέατρο στην Εκπαίδευση Thursday, March 27, 2008 (8:00 pm)
ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΣΤΗΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ Thursday, March 27, 2008 (8:00 pm)
Διδακτική της Πληροφορικής Friday, March 28, 2008 (8:00 pm)
5ο Φοιτητικό Συνέδριο Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνο... Thursday, May 08, 2008 (8:00 pm)
Διοικητική Επιστήμη, Τεχνολογία και Πράσινη Οικονομία Thursday, May 08, 2008 (8:00 pm)
3ο Συνέδριο Ελεύθερου Λογισμικού / Λογισμικού Ανοικτού... Tuesday, May 27, 2008 (8:00 am)
16η Συνάντηση Εκπαιδευτικών Πληροφορικής Sunday, June 01, 2008 (8:00 am)
3ο Διεθνές Συνέδριο για το Ευρυζωνικό Διαδίκτυο Friday, June 06, 2008 (8:00 am)
New Learning Cultures Wednesday, June 11, 2008 (8:00 pm)
4o Διεθνές Συνέδριο Friday, June 27, 2008 (8:00 pm)
EISTA 2008 Sunday, June 29, 2008 (8:00 pm)
5o Διεθνές Συνέδριο "Εφαρμοσμένα Χρηματο-οικονομικά&... Friday, July 04, 2008 (8:00 pm)
6o Διεθνές Συνέδριο "Οι Τεχνολογίες της Πληροφορίας ... Friday, July 11, 2008 (8:00 pm)
Επιστημονικό συνέδριό «Τ.Π.Ε. & Εκπαίδευση» Saturday, October 04, 2008 (8:00 pm)
Ο εκπαιδευτεικός και το έργο του, Παρελθόν-Παρόν-Μέλλο... Friday, October 17, 2008 (8:00 pm)
56 Event(s) in 1 page(s)  

Search Calendar


October 2017 November 2017 December 2017
Su Mo Tu We Th Fr Sa
Week 44 1 2 3 4
Week 45 5 6 7 8 9 10 11
Week 46 12 13 14 15 16 17 18
Week 47 19 20 21 22 23 24 25
Week 48 26 27 28 29 30

Login Μελών






Ξεχάσατε τον κωδικό σας;
Advertisement

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Μέλη: 3
Νέα: 659
Σύνδεσμοι: 141
Επισκέπτες: 6512569