Skip to content
Site Tools
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
You are here: Αρχική Σελίδα arrow Εκδηλώσεις
Advertisement


ΜΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ

 
Monthly View
Monthly View
Flat View
Flat View
Weekly View
Weekly View
Daily View
Daily View
Categories
Categories
Search
Search

Events under 'Εκθέσεις'

Thursday, June 21, 2018
Εκθέσεις 
Event Name Date
Αθήνα - Σπάρτη Thursday, July 26, 2007 (8:00 pm)
Αθήνα - Σπάρτη Thursday, July 26, 2007 (8:00 pm)
Ημερίδες Επιμόρφωσης - Εκθέσεις Βιβλίων Καθηγητών Γερ... Sunday, August 26, 2007 (8:00 pm)
Ημερίδες Επιμόρφωσης - Εκθέσεις Βιβλίων Καθηγητών Γερ... Sunday, September 02, 2007 (8:00 pm)
Ημερίδες Επιμόρφωσης - Εκθέσεις Βιβλίων Καθηγητών Γερ... Sunday, October 07, 2007 (8:00 pm)
Ζωγραφίζοντας στο Μουσείο - Εφήβων ΄Εργα Wednesday, October 17, 2007 (8:00 pm)
Διαδραστική ΄Εκθεση Επιστήμης και Τεχνολογίας Thursday, October 18, 2007 (8:00 pm)
Kids" Guernica Thursday, October 18, 2007 (8:00 pm)
Ο Ελ Γκρέκο και το εργαστήριό του Saturday, October 20, 2007 (8:00 pm)
Klimt, Schiele, Kokoschka και η εποχή τους Tuesday, October 23, 2007 (8:00 pm)
΄Ελληνες καλλιτέχνες στη Γερμανία - Γερμανοί καλλιτέχ... Wednesday, November 07, 2007 (8:00 pm)
"Παραμύθια και Αλήθειες" Thursday, November 29, 2007 (8:00 pm)
To Μουσείο Ελληνικής Παιδικής Τέχνης για τον Paul Klee Wednesday, December 05, 2007 (8:00 pm)
Εκθέσεις Επιστήμης και Τεχνολογίας: Από την Επίσκεψη σ... Wednesday, December 12, 2007 (8:00 pm)
1η Έκθεση Παιδικού και Εφηβικού Βιβλίου Friday, February 01, 2008 (8:00 pm)
Διαδραστική Έκθεση Επιστήμης και Τεχνολογίας Saturday, February 02, 2008 (8:00 pm)
΄Εκθεση με μαριονέτες απ΄όλο τον κόσμο Monday, February 18, 2008 (8:00 pm)
10η Διεθνής Έκθεση για την Eκπαίδευση Friday, February 22, 2008 (8:00 pm)
΄Εκθεση με μαριονέτες απ΄όλο τον κόσμο Friday, February 22, 2008 (8:00 pm)
΄Εκθεση-Παιδικό Εργαστήρι στο Μέγαρο Μουσικής Friday, February 22, 2008 (8:00 pm)
Οι εκπαιδευτικοί και ο Paul KLee Tuesday, March 04, 2008 (8:00 pm)
Στο Μουσείο Περγάμου τα αναστηλωτικά έργα στην Ακρόπο... Thursday, March 06, 2008 (8:00 pm)
Ασφαλές Διαδίκτυο Thursday, April 03, 2008 (8:00 pm)
23 Event(s) in 1 page(s)  

Search Calendar


May 2018 June 2018 July 2018
Su Mo Tu We Th Fr Sa
Week 22 1 2
Week 23 3 4 5 6 7 8 9
Week 24 10 11 12 13 14 15 16
Week 25 17 18 19 20 21 22 23
Week 26 24 25 26 27 28 29 30

Login Μελών






Ξεχάσατε τον κωδικό σας;
Advertisement

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Μέλη: 3
Νέα: 659
Σύνδεσμοι: 141
Επισκέπτες: 6630209