Skip to content
Site Tools
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
You are here: Αρχική Σελίδα arrow Εκδηλώσεις
Advertisement


ΜΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ

 
Monthly View
Monthly View
Flat View
Flat View
Weekly View
Weekly View
Daily View
Daily View
Categories
Categories
Search
Search

Events under 'Σεμινάρια'

Wednesday, October 17, 2018
Σεμινάρια 
Event Name Date
Εκπαίδευση Εκπαιδευτικών Μουσικής Αγωγής Friday, August 24, 2007 (8:00 pm)
Συγγραφή΄Εργασιών-΄Ερευνα-Σταδιοδρομία Wednesday, November 21, 2007 (8:00 pm)
16ο Επιμορφωτικό Σεμινάριο Διδακτικής της Χημείας Saturday, December 01, 2007 (8:00 pm)
Η Τέχνη με τους όρους της παγκοσμιοποίησης Wednesday, December 05, 2007 (8:00 pm)
Σεμινάριο Τεχνολογίας Dot NET Saturday, December 15, 2007 (8:00 pm)
Σεμινάριο Τεχνολογίας Dot NET Saturday, December 15, 2007 (8:00 pm)
Πανελλήνιος Μαθητικός Διαγωνισμός Monday, January 14, 2008 (8:00 pm)
Ηλεκτρονική μάθηση για τη βιώσιμη ανάπτυξη Tuesday, January 15, 2008 (8:00 pm)
Πανελλήνιο Θεατρικό Χειμερινό Σεμινάριο Tuesday, January 29, 2008 (8:00 pm)
Ψυχανάλυση και Εκπαίδευση Thursday, February 07, 2008 (8:00 pm)
«GC-MS, LC/MS: Θεωρία και πράξη» Monday, February 18, 2008 (8:00 pm)
"Το εργαστήρι του βιβλίου" Monday, February 18, 2008 (8:00 pm)
12 Event(s) in 1 page(s)  

Search Calendar


September 2018 October 2018 November 2018
Su Mo Tu We Th Fr Sa
Week 40 1 2 3 4 5 6
Week 41 7 8 9 10 11 12 13
Week 42 14 15 16 17 18 19 20
Week 43 21 22 23 24 25 26 27
Week 44 28 29 30 31

Login Μελών






Ξεχάσατε τον κωδικό σας;
Advertisement

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Μέλη: 3
Νέα: 659
Σύνδεσμοι: 141
Επισκέπτες: 6754928