Skip to content
Site Tools
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
You are here: Αρχική Σελίδα arrow Εκδηλώσεις
Advertisement


ΜΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ

 
Monthly View
Monthly View
Flat View
Flat View
Weekly View
Weekly View
Daily View
Daily View
Categories
Categories
Search
Search

Events under 'Σεμινάρια'

Wednesday, September 20, 2017
Σεμινάρια 
Event Name Date
Εκπαίδευση Εκπαιδευτικών Μουσικής Αγωγής Friday, August 24, 2007 (8:00 pm)
Συγγραφή΄Εργασιών-΄Ερευνα-Σταδιοδρομία Wednesday, November 21, 2007 (8:00 pm)
16ο Επιμορφωτικό Σεμινάριο Διδακτικής της Χημείας Saturday, December 01, 2007 (8:00 pm)
Η Τέχνη με τους όρους της παγκοσμιοποίησης Wednesday, December 05, 2007 (8:00 pm)
Σεμινάριο Τεχνολογίας Dot NET Saturday, December 15, 2007 (8:00 pm)
Σεμινάριο Τεχνολογίας Dot NET Saturday, December 15, 2007 (8:00 pm)
Πανελλήνιος Μαθητικός Διαγωνισμός Monday, January 14, 2008 (8:00 pm)
Ηλεκτρονική μάθηση για τη βιώσιμη ανάπτυξη Tuesday, January 15, 2008 (8:00 pm)
Πανελλήνιο Θεατρικό Χειμερινό Σεμινάριο Tuesday, January 29, 2008 (8:00 pm)
Ψυχανάλυση και Εκπαίδευση Thursday, February 07, 2008 (8:00 pm)
«GC-MS, LC/MS: Θεωρία και πράξη» Monday, February 18, 2008 (8:00 pm)
"Το εργαστήρι του βιβλίου" Monday, February 18, 2008 (8:00 pm)
12 Event(s) in 1 page(s)  

Search Calendar


August 2017 September 2017 October 2017
Su Mo Tu We Th Fr Sa
Week 35 1 2
Week 36 3 4 5 6 7 8 9
Week 37 10 11 12 13 14 15 16
Week 38 17 18 19 20 21 22 23
Week 39 24 25 26 27 28 29 30

Login Μελών






Ξεχάσατε τον κωδικό σας;
Advertisement

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Μέλη: 3
Νέα: 659
Σύνδεσμοι: 141
Επισκέπτες: 6484034