Skip to content
Site Tools
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
You are here: Αρχική Σελίδα arrow Εκδηλώσεις
Advertisement


ΜΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ

 
Monthly View
Monthly View
Flat View
Flat View
Weekly View
Weekly View
Daily View
Daily View
Categories
Categories
Search
Search

Events under 'Διαγωνισμοί'

Wednesday, October 17, 2018
Διαγωνισμοί 
Event Name Date
Διαγωνισμός Επιστημονικού Πειράματος Wednesday, November 07, 2007 (8:00 pm)
Μεγάλος Πανευρωπαϊκός Διαγωνισμός Europlanet-Τελετή απονο... Tuesday, November 27, 2007 (8:00 pm)
Βραβείο Εμμανουήλ Εμμ. Μιχαηλάκης Friday, January 04, 2008 (8:00 pm)
Διαγωνισμός Πρωτοπόρων Δασκάλων Tuesday, January 08, 2008 (8:00 pm)
Πανελλήνιος Διαγωνισμός Μαθητικών Εντύπων Wednesday, January 09, 2008 (8:00 pm)
1ος Πανελλήνιος Διαγωνισμός Φωτογραφίας για νέους Tuesday, February 12, 2008 (8:00 pm)
Μουσικές Υποτροφίες "Αλεξάνδρα Τριάντη" Tuesday, February 12, 2008 (8:00 pm)
Σχολικά Πρωταθλήματα Σκάκι Saturday, March 01, 2008 (8:00 pm)
Διαγωνισμός βιολοντσέλου - Βραβείο Τζίνα Μπαχάουερ Friday, March 28, 2008 (8:00 pm)
Διαγωνισμός ζωγραφικής για παιδιά 10-14 ετών Thursday, April 03, 2008 (8:00 pm)
Διαγωνισμός για μαθητές Δημοτικού (Ε-Στ τάξης) Thursday, April 03, 2008 (8:00 pm)
"Οι Μάγοι της Επιστήμης" Saturday, April 12, 2008 (8:00 pm)
12 Event(s) in 1 page(s)  

Search Calendar


September 2018 October 2018 November 2018
Su Mo Tu We Th Fr Sa
Week 40 1 2 3 4 5 6
Week 41 7 8 9 10 11 12 13
Week 42 14 15 16 17 18 19 20
Week 43 21 22 23 24 25 26 27
Week 44 28 29 30 31

Login Μελών






Ξεχάσατε τον κωδικό σας;
Advertisement

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Μέλη: 3
Νέα: 659
Σύνδεσμοι: 141
Επισκέπτες: 6754932